داستان شروع یک برند

ایوک یک شرکت معتبر بازرگانی در زمینه ارائه أنواع ابزار آلات ، تجهیزات صنعتی و خانگی می باشد . این شرکت با بهره گیری از تجربه بیش از بیست ساله مدیران خود طیف گسترده ای از محصولات ، ابزار آلات و خدمات پس از فروش را در سرتاسر ایران به مشتریان و مصرف کنندگان گرامی ارائه می دهد.
محصولات این شرکت با استفاده از مواد اولیه با کیفیت طبق استاندارد جهانی در بهترین کارخانجات صنعتی داخلی وخارجی تولید شده ودر سراسر ایران وخارج از کشور توزیع می گردد. امید است با اتکا به دانش، تلاش و پشتکار پرسنل زحمتکش خود و حمایت مشتریان محترم، شاهد تنوع بیش از پیش محصولات وخدمات خود در آینده نزدیک باشیم.

تنوع محصولات

هم اکنون این شرکت توزیع أنواع دریلهای صنعتی و خانگی ، فرز های آهنگری و سنگبری، أنواع مینی فرز های خانگی و صنعتی، بتن کن ، پولیش ، دریل پیچ گوشتی شارژی و ... را در دستور کار خود دارد.

ضمانت محصولات

تمامی ابزار آلات برقی و شارژی ارائه شده توسط این شرکت شامل ۱۲ ماه گارانتی خواهند بود.

علاقه مند به اخذ نمایندگی فروش محصولات ایوک هستید؟

خدمات پس از فروش

با بهره گیری از پرسنل خبره و باتجربه در بخش خدمات پس از فروش و همچنین سفارش گذاری بهینه و به موقع قطعات یدکی محصولات ، این شرکت موفق به پشتیبانی و ارائه خدمات پس از فروش گسترده به تمامی مصرف کنندگان عزیز می باشد. گستردگی و پراکندگی جغرافیایی نمایندگان خدمات پس از فروش شرکت ایوک در سرتاسر ایران بوده و مشتریان می توانند از طریق وبسایت رسمی شرکت به آدرس و تلفن هر یک از این نمایندگان دسترسی پیدا کنند.

فرم درخواست نمایندگی