حضور ایوک در سومین نمایشگاه بین‌المللی کشور در کرمان

نمایشگاه یک صنعت است و یکی از حلقه های مهم فرآیند بازاریابی می باشد که می تواند در خدمت صادرات کشور باشد. نمایشگاه بین المللی نزدیک ترین و ارزان ترین محل جهت تعامل عرضه و تقاضا است که به عنوان یک مکمل و راه حل مناسب جهت توسعه صادرات غیرنفتی مطرح می باشد.

شرکت نمایشگاه های بین المللی جنوب شرق در تاریخ ۱۳۸۵/۰۶/۲۰ به کوشش عده ای از فعالان اقتصادی استان، تاسیس شد. این شرکت در سال ۹۳ با هدف تبدیل استان به یک قطب اقتصادی فعال در جنوبشرق کشور، فعالیت رسمی خود را در سایت شرکت نمایشگاه ها آغاز نمود و هرساله میزبان بیش از ۳۰ عنوان نمایشگاهی تخصصی و عمومی است.

و حالا این نمایشگاه از ۳۰ام آبان تا ۳ آذر از ساعت ۱۵ الی ۲۱ میزبان صنف ابزار است و از جا‌یجای ایران عزیز برند‌های نامی و قدرتمندی چون ایوک در آن شرکت دارند.

 

انتظار می‌رود در طول ۴ روز برگزاری این نمایشگاه حدود ۵۰،۰۰۰ نفر از این نمایشگاه دیدن کنند.

 

برند ایوک در سالن باستانی پاریزی، غرفه‌ی ایوک قرار دارد.

از نکته‌های جالب توجه این سالن بخشی است که برند ایوک تحت عنوان «Workshop» ایجاد کرده است که در آن تجربه‌ی کار با ابزار آلات خودش را در اختیار بازدیدکنندگان از نمایشگاه قرار می‌دهد.

 

از دیگر نکاتی که توجه بازدیدکنندگان این نمایشگاه را به خود جلب می‌کند؛داشتن بیش از ۸۰ نمایندگی خدمات پس از فروش فعال برند ایوک در سراسر کشور و گارانتی ۲۴ ماهه‌ی ایوک است که نشان دهنده‌ی اطمینان این برند به محصولات خودش است.

تیم ایوک همیشه پرانرژی و با صلابت آماده‌ی خدمت‌رسانی به همه‌ی ایرانیان عزیز خواهد بود.

این نمایشگاه جمعه سوم آذر به کار خود پایان می‌دهد.


ایوک
فقط با یک حرکت

حضور ایوک در نمایشگاه کرمان