داستان شروع یک برند

ایوک یک شرکت معتبر بازرگانی در زمینه ارائه أنواع ابزار آلات ، تجهیزات صنعتی و خانگی می باشد . این شرکت با بهره گیری از تجربه بیش از بیست ساله مدیران خود طیف گسترده ای از محصولات ، ابزار آلات و خدمات پس از فروش را در سرتاسر ایران به مشتریان و مصرف کنندگان گرامی ارائه می دهد.
محصولات این شرکت با استفاده از مواد اولیه با کیفیت طبق استاندارد جهانی در بهترین کارخانجات صنعتی داخلی وخارجی تولید شده ودر سراسر ایران وخارج از کشور توزیع می گردد. امید است با اتکا به دانش، تلاش و پشتکار پرسنل زحمتکش خود و حمایت مشتریان محترم، شاهد تنوع بیش از پیش محصولات وخدمات خود در آینده نزدیک باشیم.

تنوع محصولات

هم اكنون اين شركت توزيع أنواع دريلهاي صنعتي و خانگي ، فرز هاي آهنگري و سنگبري، أنواع ميني فرز هاي خانگي و صنعتي، بتن كن ، پوليش ، دريل پيچ گوشتي شارژي و ... را در دستور كار خود دارد.

ضمانت محصولات

تمامي ابزار آلات برقي و شارژي ارائه شده توسط اين شركت شامل 24 ماه گارانتي خواهند بود.

علاقه مند به اخذ نمایندگی فروش محصولات ایوک هستید؟

خدمات پس از فروش

با بهره گيري از پرسنل خبره و باتجربه در بخش خدمات پس از فروش و همچنين سفارش گذاري بهينه و به موقع قطعات يدكي محصولات ، اين شركت موفق به پشتيباني و ارائه خدمات پس از فروش گسترده به تمامي مصرف كنندگان عزيز مي باشد. گستردگي و پراكندگي جغرافيايي نمايندگان خدمات پس از فروش شركت ايوك در سرتاسر ايران بوده و مشتريان مي توانند از طريق وبسايت رسمي شركت و وبسایت آواکو سرویس به آدرس و تلفن هر يك از اين نمايندگان دسترسي پيدا كنند.

فرم درخواست نمایندگی